Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika ehk kliendi isikuandmete töötlemise kord

Privaatsuspoliitika – veebipood cad.ee kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvatele ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest. Anna sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Kõik muud e-poe kasutamist puudutavad üldtingimused ja ostutingimused saad vaadata ka aadressilt  https://cad.ee/e-pood-tingimused/. Täiendavate küsimuste ja ettepanekute korral võta ühendust meili teel [email protected] või helistades telefonile 554 9926.

Maksete turvaliseks käitlemiseks teeme koostööd Maksekeskus AS-ga; maksete teostamiseks suunatakse teid turvalisele maksekeskus.ee lehele. Koostöö Maksekeskusega võimaldab toodete eest tasuda kasutades Eesti pankade pangalinke.

Kasutatavad on järgmiste pankade pangalingid:

-Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID

Digitaalselt alla laaditavad tooted on majutatud turvaliselt Amazon-i serverites; füüsiliselt tarnitavad tooted (niinimetatud karbitooted) tarnime eelistatult Omniva pakiautomaati või siis leiame koostöös kliendiga sobivaima tarneviisi.

4MCAD veebipoodi cad.ee haldab Tehnosüsteemide OÜ.

Privaatsuspoliitika - cad.ee ei saada spämmi!
Privaatsus – Ei spämmi!