Firmast

CAD tarkvara e-pood Tehnosüsteemide OÜ-lt

4M CAD tarkvara programmide müük

CAD tarkvara tehnosusteemide projekteerimiseks
Tehnosüsteemide OÜ lehele.

 Pakume 4M CAD tarkvara alternatiivina enamlevinud dwg joonestamisprogrammile Autocad.

Oleme 4MCAD projekteerimise tarkvara ametlik edasimüüja Eestis.

4MCAD joonestamise tarkvara kõikidele projekteerijatele ja arhitektidele. Erinevad tooted ka spetsiifilisemate arvutuste teostamiseks on integreeritud vastavasse tarkvarapaketti. Näiteks soojuskadude arvutused, vooluhulkade arvutused FINE tarkvarapakettides. Kui sa vajad aga lihtsalt 2D või 3D joonestamise tarkvara siis selleks on meil väga mõistliku hinnaga toode 4MCAD PRO v24. Toetab ka uuemaid DWG formaate (2024).

Enne programmi ostu pakume võimalust igakülgselt tutvuda programmi omadustega.

Inimestel on erinevad vajadused ja ootused. Me toetame ja abistame teid programmide valikul. Oma silm on kuningas ja nii pakume teile võimalust katsetada huvipakkuvat tarkvara tasuta 30 päeva.

Soovime teile häid kasutuskogemusi 4MCAD programmidega!

Egon Pruul
Tehnosüsteemide OÜ

2 Replies to “Firmast”

  1. Prooviversiooni alla laadimiseks valige huvipakkuva programmi 30 päeva tasuta prooviversioon; seejärel valikunupp “Lisa korvi”:
   Prooviversiooni alla laadimine, samm 1
   Seejärel liigute automaatselt ostukorvi; seal lehe allosas vajutage palun valikunupule “Mine maksma”.

   Seejärel saate sisestada arvelduse andmed (palun sisestage kindlasti ka korrektne e-maili aadress; sellele saadame programmi allalaadimise lingi); samuti näete et prooviversiooni korral on toote maksumus 0 EUR.

   Kui olete andmed sisestanud siis vajutage lehe alaosas “Tellin tooted”. Toimub suunamine “Tellimus vastu võetud” lehele, siit leiate tellimuse kokkuvõtte. Samal ajal saadame teie e-maili postkasti programmi alla laadimise lingi.

   Peale programmi allalaadimist ja paigaldamist tuleb avaekraanilt valida “Start evaluation”; siis algab 30 päeva prooviaeg; koos kõikide võimalustega.

   Kui programm vastab teie vajadustele, siis väljastame teile arve tasumiseks ning seejärel saadame seerianumbri registreerimiseks – seda saab sisestada programmi käivitamisel valikunupust “Activate”.

   Head kasutamist!

Lisa kommentaar